Nasi partnerzy

Nasi partnerzy:

 

 

 

AIRTECT  - zabezpieczenia form gorącokanałowych przed uszkodzeniem/zalaniem tworzywem. Doskonałe, małe urządzenia montowane na formie pozwalają na zaoszczędzenie znacznych kosztów naprawy formy w przypadku rozszczelnienia.

BLUE AIR SYSTEMS – austriacki producent suszarek nasprężone powietrze, chillerów do rozdmuchu opakowań i folii oraz osuszaczy strefy wtrysku i rozdmuchu.
 

GAMMAFLUX – światowy lider w dziedzinie regulatorów gorących kanałów. Najnowocześniejsza technika regulacji PIDD.

 

E.BRAUN – niemiecki producent termoregulatorów (termostatów) do form wtryskowych, również bardzo specjalistycznych Variotherm. Specjalne rozwiązania dla branży spożywczej i medycznej.

 

BAUER – producent systemów uzdatniania wody chłodzącej w przemyśle.

FRIGOFLUID – producent systemów chłodzenia w przemyśle, chłodni wentylatorowych, kompresorowych i free coolerów. Urządzenia Frigofluid wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie chłodnictwa. Dlatego też produkty Frigofluid charakteryzują się trwałością, niezawodnością pracy i energooszczędnością. Wszystko to przy umiarkowanej cenie.

 

PRO TEC Polymer Processing– niemiecki producent najwyższej jakości urządzeń peryferyjnych i systemów centralnego podawania oraz suszenia tworzyw. Urządzenia ProTec to w wielu przypadka jedne z nielicznych rozwiązań do specjalistycznych zastosowań (np. do tworzyw w proszku, do granulatów PET). Lider w dziedzinie energooszczędnych suszarek do tworzyw.

 

PLASTRON sas – francuski producent środków spieniających oraz dodatków do przetwórstwa tworzyw. Produkty Plastron wygrywają z konkurencją, ze względu na jakość,cenę, a przede wszystkim serwis i wsparcie technologiczne.

 

GRANULAT 2000® – niemiecki producent granulatów PVC oraz dodatków do przetwórstwa tworzyw sztucznych

 

WEST-CHEMIE GmbH – niemiecki producent granulatu twardego PVC. Jeden z liderów rynku europejskiego. Produkty PVC mają zastosowanie w profilach wytłaczanych oraz elementach wtryskowych.